Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drogy v Dračím Doupěti :

(Něco málo ke vzniku drog : Drogy jsou ve světě již od nepaměti, ale tenkrát to nebyly ještě takové drogy za jaké se považují v této době. Dnes vydíte jít po ulici osobu pomatenou, pomočenou a páchnoucí právě díky drogám. Kdysi drogy využívali jen šamani, vůdci vesnic, kteří podával drogy svím válečníkům, aby víc vydrželi na lovu, nebo v bitvě. Tyhle účinky se lidem líbily, velká síla, nespoutanost, mnohem větší výdrž .. Jenomže drogy mají jednu z nejhorších špatných vlastností a to je závislost...)

(článek je slále doplňován)

 

Densarský hašiš

Densarský hašiš patří asi ještě s cmoudivou trávou mezi nejznámější drogy na světě. Nejčastěji se kouří zabalený v papíru. Jinde se tato droga nacpe do speciální dřevěné nebo porcelánové dýmky, jiní zase dávají přednost skleněným fajkám. Densarský hašiš je nenápadný keř, který vyrůstá maximálně do 10-ti palců,  v průměru zhruba 15 palců.  Má temně zelená listy a do tmava, skoro až do černé plody podobný šiškám, které se kouří. Na pěstování není nijak náročný, chce vlhko, pravidelnou zálivku a šero. (Mírně halucinogení účinky)

 

Krokva

Na tuhle drogu narazíte snad v každém městečku. Je to pastilka která se vyrábí z mízy stromu "Khrowník", který nemá nijaké specifické využití, možná jenom to, že jeho drěvo se používá na výrobu nábytku, díky své pestré barvě. Po získání mízi se smíchá s cukrem a vytvoří se malé pastilky, potom se suší zhruba dva dny v teple a suchu. Stromy (podobné jabloni) rostou v mírne subtropiském pásmu. (Účinek drogy : uvolnění, radost ze života..)

 

Kharův jazyk

Kharův jazyk roste v různých klimatických podmínkách (nejspíše hory a planiny). Je to popínavá rostlina která ke konci léta plodí černé plody (vzdáleně podobné okurkám), které se asi alden (deset dnů) suší, po usušení je lze konzumovat. Tato droga jak už z názvu vyplývá vypadá jako jazyk, sušená se žvýká (chutí připomíná datle). Jeden plod Kharového jazka potlačuje únavu, spánek a slzení očí až na dobu pěti hodin, proto ji nejvíce používají hlídači a stráže i když je zakázaná. Droga v usušeném stádiu je velmi trvandlivá, vydrží při dobrých podmínkách i pět let, čím starší, tím lepší účinky. Plod se po utrhnutí může také vylisovat a štáva se používá jako sirup nebo sladidlo do čaje, ale to nemá žádné "extra" účinky.

 

Kopušice

Kopušice je houba na kterou můžete v přírodě narazit snad v každém subtropickém lese, ať už jehličnatém nebo listnatém. Snadno se plete s jedovatou houbou Krabatice, a proto "lajci" se tak snadno můžou přiotrávit. Odborníci jí poznají jenom díky stavbě těla houby, jinak je téměř stejná.  Ještě donedávna se její extrakt používal pouze ve zdravotnictví, jako povzbuzovadlo. V této době lidé tuto houbu pestují také na extrakt, ten se dlouhým procesem převařuje a získává se z něj prášek, který sám osobě funguje jako povzbuzující droga, ale kvůli odporné chuti se jenom přidává do ostatních drog (Divošské kapky, Ohniďas, Eqit) ke zkvalitnění účinku. Účinek prášku z Kopušice vás po překonání děsné chuti nabudí na dobu asi jedné hodiny (Obr.+1 Síla +2 Int. -2).

 

 Densarské konopí

Tohle konopí stejně jako (Densarský) hašiš pochází z kraje nazývajíc se Densar. Konopí lze koupit ve svazcích, které bývají k sobě svázany obvykle po deseti kusech "špagátkem". Konopí se kouří v "nevysušeném" stavu za pomocí svíčky a skleněné, nebo hliněné fajky. Na tohle konopí narazíte jedině v Densarském kraji, má totiž velmi slabou trvandlivost, po ustřihnutí téměř do dne schne a tím se strácí účinky. Proto ho kouří zvlášť ti, co ho pěstují a téměř se neprodává v ustřižené stavu, ale jenom jako semena. Densarské konopí stavbou připomíná vlčí mák a proto si ho můžete lehce splést. Účinky této drogy jsou asi dvouhodinový pocit úlevy, lehkosti a udbourá takřka jakoukoliv bolest. Po době účinku nastává ta špatná část a to je zvracení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LarryDon

(LarryDon, 27. 7. 2021 14:33)


whoah this blog is fantastic i really like reading your posts. Stay up the great work! You realize, a lot of people are hunting around for this info, you could aid them greatly.

corona virus is changing the world!

(Mariofub, 27. 7. 2021 10:17)

Hello. And Bye.

Доброго дня

(TRUMBULL7218, 26. 7. 2021 0:43)

Доброе утро!!!

Ее номенклатурный классификатор имеет оптимальную структуру в нее включен классификатор статей затрат классификатор фондов а права доступа сотрудников созданы с учетом особенностей их работы. Особенно удобно использовать эти приборы в комнатах с подвесным потолком и для акцента подсветки отдельных элементов интерьера. В обычных схемах все радиаторы подключаются к коллекторам отдельно с возможностью регулировки каждого и максимальной теплоотдачей но при достаточной длине установке байпасов и сбалансированным гидравлическом сопротивлении в одной петле могут монтироваться 2 или 3 небольшие батареи с последовательным подключением. По всей стране была сеть фирменных магазинов. Оборудование для водоснабжения загородного дома из скважины потребуется следующее насос обратный клапан гидроаккумулятор или бак реле давления манометр трубы для наружной магистрали подвода воды от источника к дому фильтры электрическая часть защита от холостого хода автоматика включения насоса трубопроводы и фитинги для разводки и подачи воды к потребителям в помещении. Подробнее об этой теме очень полезный вебсайт - https://alinka-electronics.ru/ .
Недостаток давления провоцируют такие факторы изменение гидрогеологических условий наличие устаревшего оборудования необходимость в большом водопотреблении. Как быстро это случится зависит от вашего региона и способа возврата. Для входа и на выходе бойлера используются шаровые краны как более надежные в работе. Выполняется после завершения диагностики всех элементов холодильного оборудования так как необходимо четкое представление о состоянии всей рабочей системы и каждого отдельного элемента. Интермиттирующее воздействие вредных веществ считается более опасным чем равномерное их поступление в организм человека т.
Желаю удачи!

looking for a sponsor

(LolaMew, 24. 7. 2021 12:27)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Čtete to - pak XEvil 5.0 funguje!!

(MashaeBib3584, 23. 7. 2021 14:07)

Čtete to - pak XEvil 5.0 funguje!

Chcete zveřejnit své promo na 12.000.000 (12 milióny!) webové stránky? Žádný problém-s novým softwarovým komplexem "XEvil 5.0 + XRumer 19.0.8"!
Blogy, fóra, desky, obchody, knihy návštěv, sociální sítě - všechny motory s jakýmkoli captcha!
XEvil také kompatibilní s jakýmikoli SEO / SMM programy a skripty a může přijímat captcha z jakéhokoli zdroje. Jen to zkuste! ;)

Pozdrav, MashaBib7294

P.S. Obrovské slevy jsou k dispozici (až 50%!) pro krátkou recenzi o Xevilu na jakémkoli populárním fóru nebo platformě. Stačí požádat oficiální podporu o slevu!

Community Tidings Upon this offering

(ivermectin for humans dosage, 23. 7. 2021 0:53)

General Low-down About this by-product
https://ivermectinst.com ivermectin over the counter

tecken p&aring; &aring;ngest och depression

(tecken p&aring; &aring;ngest och depression, 22. 7. 2021 1:51)


After looking over a handful of the articles on your website, I honestly appreciate your way of blogging. I book-marked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Please check out my web site as well and tell me your opinion. tecken p&aring; &aring;ngest och depression boisi.teswomango.com/map8.php

Вернуть проиграные деньги

(Advokatv6049, 19. 7. 2021 11:12)

Проиграли деньги в казино?
Мы поможем их вернуть! Обращайтесь.

https://cutt.ly/VmBe0Cy

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3oZOKnO

(VON, 17. 7. 2021 22:48)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

Major

(Kennethswins, 14. 7. 2021 15:51)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

https://vk.com/kupludom24

(BobbyHer, 11. 7. 2021 14:59)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Hi people

(ABRAHAMS745, 10. 7. 2021 19:45)

What do you think about this material? https://zenles.ru/
I think it is nice!!!

studythe przegina errtextx poranna firstindex

(Henisdiato, 9. 7. 2021 19:52)

https://qps.ru/sq3vI https://cutt.us/cnfSb https://cutt.us/eEgHf https://clck.ru/VvXcM - https://gee.su/mQcUM https://gee.su/6vCOh https://gee.su/KWqdk https://clck.ru/VvK38 https://cutt.us/iPwyu https://gee.su/2X9Ft - https://gee.su/DAmYF https://gee.su/zFNUQ https://gee.su/L3AdS https://qps.ru/4HVgj https://cutt.us/QoWsA https://cutt.us/atOzG - https://cutt.us/vOHSs https://clck.ru/VvJ82 https://qps.ru/7Y5er https://clck.ru/VwZbdhttps://cutt.us/YviWV https://qps.ru/YQmPs https://gee.su/0rOvZ https://cutt.us/sILBY - https://gee.su/XV48Y https://qps.ru/r1m2N https://clck.ru/VvrEG https://clck.ru/VvjsC https://gee.su/6GESQ https://gee.su/CSZze - https://clck.ru/VvNwb https://qps.ru/SzXAa https://gee.su/D4AY2 https://clck.ru/Vvipx https://cutt.us/qZRNk https://cutt.us/OTRjo - https://clck.ru/Vw8Kn https://gee.su/GdgP5 https://cutt.us/bziwi https://clck.ru/VvPFz

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraLoubs, 9. 7. 2021 14:16)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

biksen relic campers conten otrasramas

(Henisdiato, 9. 7. 2021 10:46)

https://qps.ru/neI01 https://cutt.us/pCAbD https://cutt.us/MDDrD https://clck.ru/Vwnzy - https://clck.ru/VvWL6 https://gee.su/oi2xD https://cutt.us/eBcnh https://gee.su/PNSxF https://gee.su/xSh9d https://gee.su/SdwTt - https://cutt.us/ynxjo https://qps.ru/rU8Hs https://cutt.us/dhFYw https://cutt.us/lPFun https://cutt.us/OOmZi https://cutt.us/puccF - https://cutt.us/wjAHH https://qps.ru/I4FEa https://cutt.us/IXLlu https://clck.ru/VvZ3Nhttps://clck.ru/VvWfX https://qps.ru/eOz6y https://clck.ru/VvmL3 https://gee.su/KI8Yl - https://cutt.us/JWiCr https://clck.ru/VvisH https://qps.ru/slY6v https://clck.ru/VvJgS https://cutt.us/VDUTm https://gee.su/OVjeq - https://qps.ru/hciFW https://gee.su/x8Ca7 https://qps.ru/DLR8c https://clck.ru/Vvii8 https://gee.su/EDRSC https://qps.ru/aCNLf - https://qps.ru/smieV https://clck.ru/VwpnP https://qps.ru/UWrIe https://qps.ru/lTB69

how to make cbd edibles

(Robertpumma, 9. 7. 2021 5:59)

Cannabis detection is influenced by many factors such as the potency of the cannabis itself, the frequency with which it is used and the state that your physical body is in (metabolism, body fat, and amount of physical exercise). https://chopot.org/liberty-cbd-gummies/ Lettuce. Will CBD Massage Oil Affect my Skin? https://chopot.org/cbd-taffy/ There are other symptoms, as well. However, the disorder is diverse and may not affect two people in the same manner. Therefore, medical practitioners can’t define a finite set of symptoms associated with MS. LASTS UP TO: 300 Or More Exhales. 4 bd 2+ ba 2,108 sq ft. https://chopot.org/vitamin-shoppe-hemp-oil/

khedson malasia garidznieku autorom sale

(Henisdiato, 9. 7. 2021 1:52)

https://clck.ru/VwAfc https://gee.su/1LxrW https://cutt.us/Wzrur https://qps.ru/VdWz7 - https://clck.ru/VwApu https://clck.ru/VwR5w https://gee.su/J8d31 https://cutt.us/uServ https://clck.ru/VvNdR https://gee.su/am30H - https://qps.ru/TgzkE https://gee.su/c1nlR https://gee.su/wvl7h https://clck.ru/VvW93 https://cutt.us/JTIjq https://cutt.us/eVqmZ - https://cutt.us/jqnlY https://cutt.us/XbiLJ https://gee.su/Py0YJ https://clck.ru/VvjPihttps://gee.su/uUNTn https://qps.ru/qEk3Z https://qps.ru/zuO7A https://gee.su/7cmZe - https://cutt.us/ZXSet https://qps.ru/0payU https://qps.ru/6WIgP https://clck.ru/Vvdkq https://cutt.us/YGrlJ https://qps.ru/uwNR4 - https://cutt.us/CEQLF https://gee.su/hA4BM https://gee.su/oBlw2 https://clck.ru/Vw3vv https://gee.su/VMZ6J https://qps.ru/MmlCq - https://gee.su/GJFeh https://gee.su/dM6kh https://cutt.us/Muqog https://cutt.us/mJdrM

Frankagido

(Frankagido, 8. 7. 2021 18:11)


Good post. I learn something new and challenging on websites I stumbleupon everyday. It's always interesting to read articles from other writers and practice something from other websites.

gniew quater saatesse viole angelas

(Henisdiato, 8. 7. 2021 16:57)

https://gee.su/0aU7Q https://clck.ru/VwBbw https://qps.ru/5NVIP https://cutt.us/CfRks - https://gee.su/Ua8Of https://clck.ru/VwSFk https://clck.ru/Vvhp5 https://qps.ru/sS1oX https://clck.ru/VvQA4 https://gee.su/qujA6 - https://clck.ru/VwAUu https://cutt.us/mnfzf https://clck.ru/VvX58 https://gee.su/OkN5b https://cutt.us/WveUJ https://qps.ru/YMfCF - https://gee.su/EDXqv https://cutt.us/qUoQf https://cutt.us/haNxX https://clck.ru/VwM8ghttps://gee.su/79GZg https://cutt.us/nIhgw https://gee.su/DCxUH https://clck.ru/VvaqZ - https://gee.su/9JVeg https://gee.su/SP9iI https://cutt.us/eWsob https://cutt.us/pvriu https://qps.ru/BEK7N https://gee.su/Lp30e - https://qps.ru/vY8tX https://qps.ru/z5ZBt https://cutt.us/MjSnQ https://qps.ru/zmSoa https://qps.ru/MPq9b https://cutt.us/wCuoY - https://cutt.us/nBiia https://gee.su/MzV4R https://clck.ru/VvZbg https://clck.ru/VvDyL

evidentny alternative yotally vysokym boltanski

(Henisdiato, 8. 7. 2021 7:44)

https://cutt.us/cERHU https://clck.ru/VvLkC https://cutt.us/NuLUr https://clck.ru/VwDJt - https://gee.su/FxMec https://qps.ru/d2LSy https://gee.su/Ekje6 https://cutt.us/NlHDC https://cutt.us/aTZgW https://qps.ru/h2zM3 - https://qps.ru/QoAKw https://cutt.us/ZuHRK https://clck.ru/VvgyD https://qps.ru/eHL2k https://gee.su/dz47n https://qps.ru/mzEl9 - https://qps.ru/UqDws https://clck.ru/VvjE9 https://qps.ru/QwSKM https://gee.su/Gw9Y3https://gee.su/o8Fz4 https://clck.ru/Vvaoj https://clck.ru/VwKu9 https://clck.ru/VvjpK - https://qps.ru/zHpQb https://qps.ru/5D1K7 https://qps.ru/sQX1r https://gee.su/XGyvl https://clck.ru/VviCv https://gee.su/8eNvE - https://cutt.us/pbPKP https://clck.ru/VvRJB https://qps.ru/LmfaB https://gee.su/O1l2K https://gee.su/bHmYS https://qps.ru/IU3o2 - https://qps.ru/wTbYu https://clck.ru/Vva6A https://qps.ru/TQ5Bh https://qps.ru/xOPmw


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »